قوانین خرید


قوانین و مقررات نو آوران زنجیره بلوک 

نوآوران زنجیره بلوک تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و طبق قوانین جمهوری اسلامی تمامی شرایط را اعمال می نمایید.

به دلیل حذف ارسال فیزیکی گیفت کارت و تحویل آنی آن، به دستور پلیس فتا برای خریدهای بالای ۱۰۰ هزار تومان باید حساب کاربری شما برای اولین بار توسط مدیر سایت تایید شود و این کار برای یک بار در سایت NABZ.IR انجام می‌گردد و بعد از آن کاربر می‌تواند بلافاصله بعد از خرید، کد گیفت کارت خود را دریافت نماید؛ پس حتما برای تکمیل و تایید خرید، پروسه احراز هویت را از مسیر حساب کاربری خود انجام دهید. همچنین دقت کنید که تمامی اطلاعات موجود در پروفایل باید بطور دقیق و صحیح وارد شود و به یاد داشته باشید که به هیچ عنوان اطلاعات شخصی خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهید؛ چرا که این فروشگاه گیفت کارت در قبال اطلاعات درج شده در حساب کاربری شما هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

نکات مهمی که باید قبل از خرید به آن دقت کنید:

1- با توجه به اینکه کد گیفت کارت بعد از خرید کاربر، به ایمیل و شماره همراه وی ارسال می‌شود و محرمانگی آن از بین می‌رود، حتما قبل از خرید، توضیحات هر محصول را بطور کامل مطالعه کرده و در خرید خود نهایت دقت را به عمل آورید، زیرا بعد از خرید امکان بازگشت وجه و کنسل کردن خرید وجود ندارد.

2- قبل از خرید ویزا کارت مجازی حتما مطمئن شوید که سایت یا مرجعی که قصد دارید بوسیله‌ی ویزا کارت از آن خرید کنید، از ویزا کارت مجازی پشتیبانی کند. در صورت اشتباه در این زمینه، هزینه قابل عودت نخواهد بود و امکان لغو سفارش نیست

3- حتما به واحد پول و همچنین کشور مربوط به گیفت کارت مدنظر خود دقت کنید تا به مشکلی بر نخورید.در حال حاضر کلیه خدمات گیفت کارت دلاری و از کشور امریکا صادر می گردد.

4- برای فعالسازی و استفاده از بعضی اشتراک‌ها مانند اشتراک اسپاتیفای لازم است تا اطلاعات اکانت خود را در اختیار‌ کارشناسان ما قرار داده که آن‌ها اکانت شما را به اشتراک پریمیوم تبدیل کنند؛ پس همکاری لازم را در این زمینه انجام دهید.

5- دقت کنید تحویل بعضی از گیفت‌ کارت ها با تاخیر همراه است و باید صبوری بیشتری به خرج دهید؛ لازم به ذکر است که اگر تحویل گیفت کارتی با تاخیر همراه باشد، در توضیحات آن محصول درج شده است؛ پس کاربر حق اعتراضی در این باره ندارد.

6- درصورتی‌که کاربر با کلاهبرداری رایانه‌ای یا سایر جرایم رایانه‌ای یا بدون اخذ مجوز، به‌واسطه اطلاعات حساب بانکی و کارت‌بانکی شخص ثالث اقدام به خرید محصول نماید و بدین سبب شرکت متحمل خسارت ازجمله به نحو غیر انحصاری پرداخت هزینه اخذ وکیل، هزینه رفت‌وآمد به مراجع رسیدگی و هزینه دادرسی گردد و یا به پرداخت مبلغی محکوم گردد، مکلف به پرداخت 10 برابر هزینه‌های صورت گرفته به شرکت خواهد بود.

7- امکان بازگشت وجه شارژهای انجام‌شده در کیف پول به‌هیچ‌وجه وجود ندارد. در این راستا کاربر می‌پذیرد در صورت برقرار بودن شرایط مرجوعی محصول ، تعهد به بازگشت وجه ظرف 6 روز از تاریخ قبول مرجوعی، فقط به‌صورت شارژ کیف پول انجام‌شده و کاربر می‌تواند محصول دیگری را از مجموعه خریداری کند.

رفع مشکلات احتمالی در وارد کردن کد گیفت کارت و ارائه گیفت کارت جایگزین

تمام گیفت‌ کارت‌ های موجود در فروشگاه  بررسی شده هستند و در صورتی که کاربر مشکلی را در وارد کردن و نحوه استفاده کد گیفت کارت خریداری شده گزارش دهد، تنها در صورتی جایگزین داده خواهد شد که خود شخص کاربر به پشتیبانی آن شرکت سرویس دهنده اصلی (برای نمونه پلی استیشن، اپل، بلیزارد و ...) پیام داده و کد گیفت کارت را برای آن‌ها ارسال کند و تقاضای بررسی تاریخ فعال سازی آن گیفت کارت را ارائه دهد؛ چنانچه تاریخ فعالسازی کد قبل از تاریخ خرید مشتری باشد، فروشگاه موظف به تعویض کد گیفت کارت می‌باشد و چنانچه تاریخ استفاده بعد از خرید مشتری باشد، فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال کد گیفت کارت تحویل داده شده ندارد.

در صورتی که سوالی دارید پیشنهاد می‌کنیم در ابتدا بخش سوالات متداول را مطالعه کرده و در صورتی که باز هم پاسخ مدنظر خود را نیافتید، از طریق پشتیبانی آنلاین سایت با کارشناسان ما در تماس باشید.